Najsilnejsia klbova vyziva
0
0,00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Ochrana osobných údajov

Posledná aktualizácia: 19.12.2023

Vitajte na webovej stránke "najsilnejsiaklbovavyziva.sk". Vaše súkromie a ochrana osobných údajov sú pre nás mimoriadne dôležité. Táto stránka ochrany osobných údajov vysvetľuje, aké údaje zbierame, prečo ich zbierame a ako s nimi zaobchádzame.

Zbieranie a použitie osobných údajov

Pri návšteve našej stránky a pri nákupe produktov môžeme zbierať nasledujúce údaje:

  • Meno a priezvisko
  • Kontaktné informácie, vrátane e-mailovej adresy
  • Adresa bydliska alebo dodania
  • Platobné informácie
  • IP adresa a informácie o prehliadači

Tieto údaje používame na spracovanie vašich objednávok, na zlepšenie našich služieb a na komunikáciu s vami v súvislosti s vašimi objednávkami a našimi produktmi.

Bezpečnosť

Zabezpečujeme, aby vaše osobné údaje boli chránené pred neoprávneným prístupom, zmenou, zverejnením alebo zničením. Používame rôzne bezpečnostné technológie a postupy na ochranu vašich údajov.

Zdieľanie osobných údajov

Vaše osobné údaje nezdieľame s tretími stranami okrem prípadov, kde je to potrebné pre plnenie zákonných požiadaviek, realizáciu objednávky alebo ochranu našich práv a majetku.

Práva zákazníka

Máte právo požiadať o prístup k svojim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracovania. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa spracovania vašich údajov, prosím, kontaktujte nás na [email protected].

Zmeny v ochrane osobných údajov

Vyhradzujeme si právo aktualizovať alebo zmeniť túto politiku ochrany osobných údajov kedykoľvek. O všetkých zmenách vás budeme informovať na tejto stránke alebo prostredníctvom e-mailu.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto politiky ochrany osobných údajov, neváhajte nás kontaktovať na [email protected].

crossmenu